Come and get it!

Blogeriškas gyvenimo būdas: SE C902

įrašyta 2008-08-30 15:20 kategorijoje Asmeniniai, Info, Nuotraukos

Kaip tikra blogerė, nusprendžiau šią naujieną pranešti visiems draugams, šeimai ir šiaip mano skaitytojams čia. Labai patogu ir naujoviška. Gal truputi geek’iška, but hey :)

Taigi, įsigijau Sony Ericsson C902. Ilgai svarsčiau ką man daryti, imti Nokia N95 (nes ji man oi kaip patinko, bet perskaičiau krūvą labai blogų atsiliepimų apie jos gyvenimo laiką ir šiaip labai užsispyrusį būdą), imti C902 (kuris neturi WiFi, bet galų gale sugalvojo, kad apsieisiu, be GPS irgi išgyvensiu, Google Maps iki šiol visada naudojau ir nepasiklysdavau) – patikrintas Sony Ericsson, be jokių bug’ų, ar laukti N96 kuris pasirodys po mėnesio, tai reiškia mokėt mėnesiu ilgiau už brangų jau pasibaigusį kontraktą ir spėliot kokią kainą kontraktui su N96 duos, kad tik ji nebūtų didesnė nei galiu sau leisti ir blablabla… Paskambinau O2, jie taip nenorėjau manęs paleisti kad nuleido kontrakto kainą 50Lt, davė 200 daugiau SMS, naują telefoną ir nemokamą neribotą mobilųjį internetą. Ir pasakė, kad naują telefoną turėsiu jau rytoj. Na kas gi nesutiktų?

Nuotraukų kokybė truputį nuvylė, bet nieko, kaip muilinei užteks, savo dideliems projektams naudosiu savo žvėrį Canon, ausinukai išvis iš praeito amžiaus, kas nutiko? Kodėl neįdėjo man taip mėgiamų fontopia?

Paprasta:

Pikselių actual size:

Macro:

Į tolį:

Naktinė (stabilizavimas atrodo gerai veikia, 1/2 net aš su savo 5 metų patirtimi ramiai išlaikyti negaliu):

5 comments to " Blogeriškas gyvenimo būdas: SE C902 "

 1. Karolis Pocius says:

  Įdomiu kampu tu čia viską užsukai :)

  Tiesa, galėjai nepatingėt nuorodas sudėt į atitinkamas svetaines ;)

  O dėl nuotraukų kokybės, tai jos geresnės už mano fotiką (ne telefoninį) ir man kaip buitiniam fotografui tokios kokybės būtų per akis.

  August 30th, 2008 at 16:21

 2. Alla Holivudas.Red.Lt says:

  Gal ir patingėjau, bet Google darai paiešką ir visur blogą rašo apie tą N95 :) kiekvienam saite kur vartotojų atsiliepimai…

  August 30th, 2008 at 16:26

 3. Eugenijus says:

  Mano pirmos kartos Iphone’ui iki tokių nuotraukų kokybės laabai toli.

  Eugenijus
  youlikeit.lt

  August 31st, 2008 at 10:38

 4. Alla Holivudas.Red.Lt says:

  na aš niekad ir negalvojau iPhone imti, kažkaip nesusidraugavau su 100% tuoch screen’u, na ir fotoaparato kokybė man buvo number 1 priority :) ir šiaip jie brangūs… man kainuotų 2,25 kartų brangiau nei manasis.

  September 1st, 2008 at 02:13

 5. elt.lt » Blog Archive » Paskutinė vasaros diena, paskutinis savaitgalis… says:

  […] Taigi… pradėkime nuo mobiliųjų telefonų. Kažkada Tele2 reklamavo meškafoną, mačiau ir dabar dar salonuose yra. O vat japonai nebūtų japonais jei nesukurtų dar “tikresnio” meškafono. Įdomu tokį būtų išbandyti ;). Orginalas džiaugiasi, kad Omnitel jau atgabeno ir į Lietuvą Sony Ericsson G900, o http://www.vabolis.lt galima sužinoti kaip dar galima pritaikyti sugedusį telefoną ir dar Alla džiaugiasi įsigijusi naują telefoną… […]

  September 1st, 2008 at 08:02

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder