Come and get it!

A Woman’s Right To Shoes

įrašyta 2007-12-12 01:45 kategorijoje Asmeniniai, Kultūra, Portfolio, TV Shows

Vienam iš savo kursinių darbų turėjau sukurti trumpametražį filmą su judančia tipografija. Visi kursiokai pasirinko labai rimtas temas, kaip gyvūnų naikinimas vardan jų kailių, arabų tradicijos ir kaip tėvai žudo merginas už šeimos garbės teršimą, anoreksiją ir t.t. Aš gi žinojau, kad mūsų filmų festivalis bus kažkas panašaus į Holokausto dienos, todėl norėjau padaryti kažką linksmo, gan lengvabūdiško, bet turinčio kažkokią slaptą žinutę.

Taigi pristatau Jums – A Woman’s Right To Shoes, – kurį įkvėpė mano mėgstamas Sex And The City, o ypač 6 sezono 9 serija su tokiu pat pavadinimu. Pristatant savo pirminę idėją sulaukiau daug nesusipratimo ir nuostabos. Filmas apie batus? WTF? Bet tai buvo vyrai, kaip žinia, jiems užtenka kelių porų ir jie laimingi. Kas liečia moterys – kita kalba. Aš neskaičiavau kiek porų pati turiu, bet manau virš 30 tai tikrai.

Na tarp vyrų taip pat yra išimčių; turiu pažįstamą, kuris turi 90 porų batų, o jo brolis net 150. Bet jie dirba batų parduotuvėje ir turi labai didelę nuolaidą…

Filmuoti teko profesionalioje tele-studijoje (yeay!) su pusiau-profesionale video-kamera, gaila čia nesimato kokybės. Naudojau Flash, Photoshop, Movie Maker ir Premier. O daina yra puikiųjų Air ir vadinasi labai linksmai – Alpha Beta Gaga.

2 comments to " A Woman’s Right To Shoes "

 1. ~Karolis // Pocius.lt says:

  O aš turiu vieną porą ir man užtenka :) Ir nemanau, kad tai yra blogai. Nors nemanau, kad ir daug batų turėti irgi yra blogai. Klausimas tik ar jų tiek reikia.

  Na pvz, tavo draugai su savo 90 ir 150 porų – esu 100% įsitikinęs, kad pusės tų batų jie net neapsiauna.

  December 14th, 2007 at 08:02

 2. Elle says:

  As randu progas visoms desimtims savo sirdelei brangiu neiskeiciamu batu…;>

  December 20th, 2007 at 21:56

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder