Come and get it!

SNL premjeros daina apie Irano prezidento “jokių gėjų” pažadus

įrašyta 2007-10-03 02:43 kategorijoje Dienos juokas, Info, TV Shows

SNL rules! Jau 33 metus. Reikia tikėti, kad jei laida išgyveno tiek laiko, – tai yra dėmesio vertas dalykas. Visi girdėjome, kaip Irano prezidentas pasireiškė, jog jie ten neturi gėjų. Yeah, right, we believe you. Prieš kelis mėnesius skaičiau, kad istorikų įrodyta, kad gėjų santuoka buvo legali net 14 amžiuje Europoje (atrodo 14, neprisimenu tiksliai, o straipsnio po ilgos paieškos taip ir nepavyko surasti). Na o mes juk žinom kokią didžiulę įtaką Europai turėjo arabai.

Anyway, saldusis Andy Samberg (žydas) sukūrė dainą apie šią apgailėtiną situaciją ir prie jo prisijungė Maroon 5 solistas Adam Levine (žydas, bet čia ir aiškinti nereikia, viskas matosi iš pavardės). Beje parašiau, kad jie yra žydai, nes tai turi didelę reikšmę šiam pasirodymui, kaip jie patys ir sudainavo. Šiaip stebina kokybė – labai profesionalu. Man kaip tik univerui reikia kurti istorijas/storylines/plots… ir nifiga nesigauna. Noriu tokio talento!

P.S. Po tokių pareiškimų, Mahmoud Ahmadinejad buvo pakviestas į Kolumbijos universitetą Niu Jorke (vienas prestižiskiausių univerų pasaulyje) kviestinei paskaitai. Ir ko šis stuobrys gali vaikus išmokyti?

P.P.S. Youtube kaip visada failas jau buvo panaikintas, todėl teko karpyti pačiai.

4 comments to " SNL premjeros daina apie Irano prezidento “jokių gėjų” pažadus "

 1. eNyu says:

  Visada dievinau SNL. Po Timberlake’o skitų SNL’e (dick in a box, to su sriuba, Barry Gibb show ir pan.) žiauriai pakito mano požiūris į jį.

  October 11th, 2007 at 00:18

 2. Alla says:

  As irgi dievinu SNL ir labai dziaugiuosi, kad Maya Rudolph liko siam sezonui. Be jos SNL butu tustokas. Taip pat pasigendu Tina Fey – 30 rock jos humoras pasikeite. O siaip apie dick-in-a-box anksciau rasiau cia http://holivudas.red.lt/justin.....-emmy.html

  O sriuba man irgi nerealiai patiko. Isvis nesitikejau tokiu geru skitu nuo Justino, bet pasirodo jis visai nieko :)

  October 11th, 2007 at 00:52

 3. eNyu says:

  Apie ką aš ir kalbu. Visada jį laikiau tokiu popso valdovu. Ale po šitų skitų, tai gerokai pakeičiau nuomonę. O po to dar ta Esmee iš youtube, ir jo visai gražus indėlis. Ir šiaip ta daina graži ir ant piano smagiai grojasi.:) Žodžiu, dabar aš pozityviai nusiteikęs jo atžvilgiu.
  Barry Gibb show man labai patiko jo pirmieji skitai, kur jis vis žvengė.:)) Nors ir naujesnieji jėga – “no, I don’t wanna…”.:D

  October 11th, 2007 at 01:01

 4. Paulius says:

  OO.. SNL fanai ;) count me in. Mano vienas mėgstamiausių recurring skitų yra Celebrity Jeopardy. Ir šiaip. SNL kicks ass.

  December 5th, 2007 at 19:32

Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi:

WordPress // Mental Disorder